Menu
Næste hjemmekamp
August 2016
12.
fredag
18.45
Tåsinge f. B. (2)
2 - 4
Herrer
Senior
Herre S3, efterår 2016 • Pulje 8
SEF Energi Arena
B.K. Sydlangeland
SEF Energi Arena
13.
lørdag
15.00
Tåsinge f. B.
livescore
3 - 2
Herrer
Senior
Herre S1, 2016/2017 • Pulje 1
SEF Energi Arena
S.f.B.
SEF Energi Arena
14.
søndag
13.00
Tåsinge f. B.
3 - 5
Kvinder
Senior
Kvinde Albaniserien efterår 2016 • Pulje 1
SEF Energi Arena
MG & BK
SEF Energi Arena
19.
fredag
18.45
Tåsinge f. B. (1)
2 - 0
Herrer
Senior
Herre S3, efterår 2016 • Pulje 7
SEF Energi Arena
Thurø BK af 1920 (2)
SEF Energi Arena
20.
lørdag
11.00
Tåsinge f. B.
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge (2007) 5M A (øvede), efterår 2016 • Pulje 1
SEF Energi Arena
OB (1)
SEF Energi Arena
20.
lørdag
11.30
Tåsinge f. B.
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge (2007) 5M A (øvede), efterår 2016 • Pulje 1
SEF Energi Arena
Fjordager IF
SEF Energi Arena
20.
lørdag
12.30
Tåsinge f. B.
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge (2009) 5M C (begyndere), efterår 2016 • Pulje 1
SEF Energi Arena
ERI
SEF Energi Arena
20.
lørdag
12.30
Tåsinge f. B.
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge (2009) 5M C (begyndere), efterår 2016 • Pulje 1
SEF Energi Arena
HOGG
SEF Energi Arena
20.
lørdag
13.30
Tåsinge f. B. (2)
livescore
4 - 1
Herrer
U13
U13 drenge M (født 2004) - Efterår 2016 • Pulje 2
SEF Energi Arena
Aarslev BK
SEF Energi Arena
20.
lørdag
15.00
Tåsinge f. B.
livescore
1 - 1
Herrer
Senior
Herre S1, 2016/2017 • Pulje 1
SEF Energi Arena
Kirkeby IF
SEF Energi Arena
20.
lørdag
15.00
Tåsinge f. B.
3 - 3
Kvinder
U18
U18 pige 11M (1999 - 2000) - Efterår 2016 • Pulje 1
SEF Energi Arena
Næsby
SEF Energi Arena
21.
søndag
10.00
Tåsinge f. B.
2 - 7
Kvinder
U13
U13 pige A (født 2004) - Efterår 2016 • Pulje 1
SEF Energi Arena
Dalum IF
SEF Energi Arena
21.
søndag
10.00
Tåsinge f. B.
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge (2007) 5M B (let øvede), efterår 2016 • Pulje 3
Carl Nielsen Hallen
Faldsled/Svanninge SG & IF
Carl Nielsen Hallen
21.
søndag
10.30
Tåsinge f. B.
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge (2009) 5M B (let øvede), efterår 2016 • Pulje 1
Faaborg Stadion
ERI
Faaborg Stadion
21.
søndag
11.30
Tåsinge f. B.
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge (2009) 5M B (let øvede), efterår 2016 • Pulje 1
Faaborg Stadion
F.B. & I.F. Fodbold (1)
Faaborg Stadion
21.
søndag
12.00
Tåsinge f. B.
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge (2009) 5M B (let øvede), efterår 2016 • Pulje 1
Faaborg Stadion
Tved BK
Faaborg Stadion
21.
søndag
13.00
Tåsinge f. B.
1 - 4
Herrer
U19
U19 drenge M (født 1998-99) - Efterår 2016 • Pulje 1
SEF Energi Arena
Nyborg G & IF
SEF Energi Arena
22.
mandag
18.00
Tåsinge f. B.
livescore
6 - 2
Herrer
U12
U12 drenge A (født 2005) - Efterår 2016 • Pulje 2
SEF Energi Arena
Nyborg G & IF
SEF Energi Arena
22.
mandag
18.30
Tåsinge f. B.
6 - 1
Herrer
U15
U15 drenge A (født 2002) - Efterår 2016 • Pulje 1
SEF Energi Arena
OB
SEF Energi Arena
24.
onsdag
18.30
Tåsinge f. B.
1 - 2
Herrer
U19
U19 drenge M (født 1998-99) - Efterår 2016 • Pulje 1
SEF Energi Arena
B1913
SEF Energi Arena
27.
lørdag
10.00
Tåsinge f. B.
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge (2007) 5M A (øvede), efterår 2016 • Pulje 1
OB-Ådalen
OB (1)
OB-Ådalen
27.
lørdag
11.30
Tåsinge f. B.
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge (2007) 5M A (øvede), efterår 2016 • Pulje 1
OB-Ådalen
Nyborg G & IF
OB-Ådalen
27.
lørdag
12.00
Tåsinge f. B.
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge (2009) 5M C (begyndere), efterår 2016 • Pulje 1
SEF Energi Arena
Tved BK
SEF Energi Arena
27.
lørdag
12.00
Tåsinge f. B.
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge (2009) 5M C (begyndere), efterår 2016 • Pulje 1
SEF Energi Arena
S.f.B.
SEF Energi Arena
27.
lørdag
13.30
Tåsinge f. B. (2)
3 - 3
Herrer
Senior
Herre S3, efterår 2016 • Pulje 8
SEF Energi Arena
FC BiH Svendborg
SEF Energi Arena
27.
lørdag
13.30
Tåsinge f. B.
livescore
2 - 3
Herrer
U13
U13 drenge B (født 2004) - Efterår 2016 • Pulje 3
SEF Energi Arena
Kerteminde BK
SEF Energi Arena
27.
lørdag
13.45
Tåsinge f. B.
Spillet
Kvinder
U10
U9/U10 pige (2007/8) 5M C (begynder) efterår 2016 • Pulje 3
Ulbølle Stadion
Dalum IF (1)
Ulbølle Stadion
27.
lørdag
14.30
Tåsinge f. B.
Spillet
Kvinder
U10
U9/U10 pige (2007/8) 5M C (begynder) efterår 2016 • Pulje 3
Ulbølle Stadion
Thurø BK af 1920
Ulbølle Stadion
28.
søndag
10.00
Tåsinge f. B. (2)
livescore
6 - 4
Herrer
U13
U13 drenge M (født 2004) - Efterår 2016 • Pulje 2
SEF Energi Arena
O K S (2)
SEF Energi Arena
28.
søndag
10.00
Tåsinge f. B.
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge (2009) 5M B (let øvede), efterår 2016 • Pulje 1
SEF Energi Arena
Tved BK
SEF Energi Arena
28.
søndag
10.45
Tåsinge f. B.
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge (2007) 5M B (let øvede), efterår 2016 • Pulje 3
SEF Energi Arena
Aarslev BK
SEF Energi Arena
28.
søndag
11.00
Tåsinge f. B.
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge (2009) 5M B (let øvede), efterår 2016 • Pulje 1
SEF Energi Arena
S.f.B.
SEF Energi Arena
28.
søndag
11.30
Tåsinge f. B.
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge (2007) 5M B (let øvede), efterår 2016 • Pulje 3
SEF Energi Arena
Stjernen BK
SEF Energi Arena
28.
søndag
11.30
Tåsinge f. B.
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge (2009) 5M B (let øvede), efterår 2016 • Pulje 1
SEF Energi Arena
Skårup IF
SEF Energi Arena
31.
onsdag
18.00
Tåsinge f. B.
3 - 6
Herrer
U14
U14 drenge 8M (født 2003) - Efterår 2016 • Pulje 2
SEF Energi Arena
Thurø BK af 1920
SEF Energi Arena
31.
onsdag
18.45
Tåsinge f. B.
livescore
2 - 2
Herrer
Senior
Herre S1, 2016/2017 • Pulje 1
SEF Energi Arena
Ø.B.
SEF Energi Arena
September 2016
1.
torsdag
18.15
Tåsinge f. B.
livescore
1 - 3
Herrer
U19
U19 drenge M (født 1998-99) - Efterår 2016 • Pulje 1
SEF Energi Arena
FC Hjallese
SEF Energi Arena
1.
torsdag
18.30
Tåsinge-Egebjerg
5 - 5
Herrer
U16
U16 drenge A (født 2001) - Efterår 2016 • Pulje 1
SEF Energi Arena
Thurø BK af 1920
SEF Energi Arena
3.
lørdag
10.00
Tåsinge f. B.
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge (2007) 5M A (øvede), efterår 2016 • Pulje 1
Munkebo Hallen
Sanderum BK (1)
Munkebo Hallen
3.
lørdag
11.00
Tåsinge f. B.
livescore
1 - 4
Herrer
U13
U13 drenge B (født 2004) - Efterår 2016 • Pulje 3
SEF Energi Arena
Årslev BK
SEF Energi Arena
3.
lørdag
11.00
Tåsinge f. B.
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge (2007) 5M A (øvede), efterår 2016 • Pulje 1
Munkebo Hallen
Munkebo BK
Munkebo Hallen
3.
lørdag
11.30
Tåsinge f. B.
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge (2007) 5M A (øvede), efterår 2016 • Pulje 1
Munkebo Hallen
Stjernen BK
Munkebo Hallen
3.
lørdag
12.30
Tåsinge f. B.
11 - 1
Herrer
U12
U12 drenge A (født 2005) - Efterår 2016 • Pulje 2
SEF Energi Arena
Dalum IF
SEF Energi Arena
3.
lørdag
12.30
Tåsinge f. B.
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge (2009) 5M C (begyndere), efterår 2016 • Pulje 1
SEF Energi Arena
Skårup IF
SEF Energi Arena
3.
lørdag
12.30
Tåsinge f. B.
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge (2009) 5M C (begyndere), efterår 2016 • Pulje 1
SEF Energi Arena
S.f.B.
SEF Energi Arena
3.
lørdag
13.30
Tåsinge f. B.
3 - 0
Kvinder
U18
U18 pige 11M (1999 - 2000) - Efterår 2016 • Pulje 1
SEF Energi Arena
SUB Ullerslev
SEF Energi Arena
3.
lørdag
13.45
Tåsinge f. B.
Spillet
Kvinder
U10
U9/U10 pige (2007/8) 5M C (begynder) efterår 2016 • Pulje 3
Tingløkkeskolen
Dalum IF (1)
Tingløkkeskolen
3.
lørdag
14.30
Tåsinge f. B.
Spillet
Kvinder
U10
U9/U10 pige (2007/8) 5M C (begynder) efterår 2016 • Pulje 3
Tingløkkeskolen
Thurø BK af 1920
Tingløkkeskolen
4.
søndag
10.30
Tåsinge f. B.
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge (2009) 5M B (let øvede), efterår 2016 • Pulje 1
Skårup Stadion
Skårup IF
Skårup Stadion
4.
søndag
10.45
Tåsinge f. B.
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge (2007) 5M B (let øvede), efterår 2016 • Pulje 3
Netplan Arena
Aarslev BK
Netplan Arena
4.
søndag
11.00
Tåsinge f. B. (1)
5 - 0
Herrer
Senior
Herre S3, efterår 2016 • Pulje 7
SEF Energi Arena
Krarup/Espe Fodbold
SEF Energi Arena
4.
søndag
11.30
Tåsinge f. B.
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge (2007) 5M B (let øvede), efterår 2016 • Pulje 3
Netplan Arena
Stjernen BK
Netplan Arena
4.
søndag
11.30
Tåsinge f. B.
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge (2009) 5M B (let øvede), efterår 2016 • Pulje 1
Skårup Stadion
Ringe BK
Skårup Stadion
4.
søndag
12.00
Tåsinge f. B.
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge (2009) 5M B (let øvede), efterår 2016 • Pulje 1
Skårup Stadion
Stjernen BK (2)
Skårup Stadion
6.
tirsdag
18.30
Tåsinge f. B.
8 - 0
Herrer
U15
U15 drenge A (født 2002) - Efterår 2016 • Pulje 1
SEF Energi Arena
Dalum IF
SEF Energi Arena
10.
lørdag
13.00
Tåsinge f. B.
1 - 3
Herrer
U12
U12 drenge C (født 2005) - Efterår 2016 • Pulje 2
SEF Energi Arena
Skårup IF
SEF Energi Arena
10.
lørdag
14.30
Tåsinge f. B. (2)
livescore
3 - 2
Herrer
U13
U13 drenge M (født 2004) - Efterår 2016 • Pulje 2
SEF Energi Arena
Aarup BK
SEF Energi Arena
10.
lørdag
15.00
Tåsinge-Egebjerg
2 - 0
Herrer
U16
U16 drenge A (født 2001) - Efterår 2016 • Pulje 1
SEF Energi Arena
Søndersø BK
SEF Energi Arena
11.
søndag
11.00
Tåsinge f. B. (2)
0 - 3
Herrer
Senior
Herre S3, efterår 2016 • Pulje 8
SEF Energi Arena
FC Sydfyn
SEF Energi Arena
11.
søndag
13.00
Tåsinge f. B.
2 - 2
Kvinder
Senior
Kvinde Albaniserien efterår 2016 • Pulje 1
SEF Energi Arena
Flemløse BK
SEF Energi Arena
12.
mandag
18.00
Tåsinge f. B.
6 - 3
Herrer
U12
U12 drenge A (født 2005) - Efterår 2016 • Pulje 2
SEF Energi Arena
Korup IF
SEF Energi Arena
13.
tirsdag
18.00
Tåsinge f. B. (1)
livescore
11 - 1
Herrer
U13
U13 drenge M (født 2004) - Efterår 2016 • Pulje 1
SEF Energi Arena
Fjordager IF
SEF Energi Arena
15.
torsdag
18.30
Tåsinge f. B.
4 - 2
Kvinder
Senior
Kvinde Albaniserien efterår 2016 • Pulje 1
SEF Energi Arena
Aarslev BK
SEF Energi Arena
17.
lørdag
10.00
Tåsinge f. B.
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge (2007) 5M A (øvede), efterår 2016 • Pulje 1
Østbyens Stadion
Fjordager IF
Østbyens Stadion
17.
lørdag
10.00
Tåsinge f. B.
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge (2009) 5M B (let øvede), efterår 2016 • Pulje 1
Østbyens Stadion
ERI
Østbyens Stadion
17.
lørdag
11.00
Tåsinge f. B.
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge (2007) 5M A (øvede), efterår 2016 • Pulje 1
Østbyens Stadion
S.f.B. (2)
Østbyens Stadion
17.
lørdag
11.00
Tåsinge f. B.
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge (2009) 5M B (let øvede), efterår 2016 • Pulje 1
Østbyens Stadion
Stjernen BK (1)
Østbyens Stadion
17.
lørdag
11.30
Tåsinge f. B.
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge (2007) 5M A (øvede), efterår 2016 • Pulje 1
Østbyens Stadion
Rolfsted/Højby
Østbyens Stadion
17.
lørdag
11.30
Tåsinge f. B.
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge (2009) 5M B (let øvede), efterår 2016 • Pulje 1
Østbyens Stadion
Skårup IF
Østbyens Stadion
17.
lørdag
11.30
Tåsinge f. B.
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge (2009) 5M C (begyndere), efterår 2016 • Pulje 1
SEF Energi Arena
Rudkøbing BK
SEF Energi Arena
17.
lørdag
12.30
Tåsinge f. B.
livescore
1 - 5
Herrer
U13
U13 drenge B (født 2004) - Efterår 2016 • Pulje 3
SEF Energi Arena
Langeskov IF
SEF Energi Arena
17.
lørdag
13.30
Tåsinge f. B. (1)
0 - 0
Herrer
Senior
Herre S3, efterår 2016 • Pulje 7
SEF Energi Arena
SFF 2015
SEF Energi Arena
17.
lørdag
15.30
Tåsinge f. B.
livescore
4 - 0
Herrer
Senior
Herre S1, 2016/2017 • Pulje 1
SEF Energi Arena
Chang
SEF Energi Arena
18.
søndag
10.00
Tåsinge f. B.
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge (2007) 5M B (let øvede), efterår 2016 • Pulje 3
Svanninge Hallen
Faldsled/Svanninge SG & IF
Svanninge Hallen
18.
søndag
10.45
Tåsinge f. B.
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge (2007) 5M B (let øvede), efterår 2016 • Pulje 3
Svanninge Hallen
Aarslev BK
Svanninge Hallen
18.
søndag
11.00
Tåsinge f. B. (1)
livescore
2 - 5
Herrer
U13
U13 drenge M (født 2004) - Efterår 2016 • Pulje 1
SEF Energi Arena
Sanderum BK
SEF Energi Arena
18.
søndag
11.00
Tåsinge f. B.
3 - 2
Herrer
U14
U14 drenge 8M (født 2003) - Efterår 2016 • Pulje 2
SEF Energi Arena
Egebjerg Fodbold
SEF Energi Arena
18.
søndag
15.00
Tåsinge f. B.
livescore
2 - 5
Herrer
U19
U19 drenge M (født 1998-99) - Efterår 2016 • Pulje 1
SEF Energi Arena
Dalum IF
SEF Energi Arena
19.
mandag
18.30
Tåsinge f. B.
1 - 4
Herrer
U15
U15 drenge A (født 2002) - Efterår 2016 • Pulje 1
SEF Energi Arena
Nr. Aaby IK
SEF Energi Arena
21.
onsdag
18.00
Tåsinge f. B. (1)
livescore
0 - 4
Herrer
U13
U13 drenge M (født 2004) - Efterår 2016 • Pulje 1
SEF Energi Arena
OB (1)
SEF Energi Arena
22.
torsdag
17.45
Tåsinge f. B.
2 - 0
Kvinder
U18
U18 pige 11M (1999 - 2000) - Efterår 2016 • Pulje 1
SEF Energi Arena
Oure Fodbold Akademi
SEF Energi Arena
24.
lørdag
13.45
Tåsinge f. B. (2)
4 - 0
Herrer
Senior
Herre S3, efterår 2016 • Pulje 8
SEF Energi Arena
Ommel BK
SEF Energi Arena
24.
lørdag
14.30
Tåsinge f. B. (2)
livescore
6 - 4
Herrer
U13
U13 drenge M (født 2004) - Efterår 2016 • Pulje 2
SEF Energi Arena
Munkebo BK
SEF Energi Arena
26.
mandag
18.00
Tåsinge f. B.
6 - 1
Herrer
U12
U12 drenge A (født 2005) - Efterår 2016 • Pulje 2
SEF Energi Arena
Næsby BK
SEF Energi Arena
Oktober 2016
1.
lørdag
10.00
Tåsinge f. B.
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge (2007) 5M A (øvede), efterår 2016 • Pulje 1
Idrætscenter Nyborg
OB (1)
Idrætscenter Nyborg
1.
lørdag
10.00
Tåsinge f. B.
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge (2009) 5M C (begyndere), efterår 2016 • Pulje 1
Thurø Stadion
Kirkeby IF
Thurø Stadion
1.
lørdag
11.00
Tåsinge f. B.
Herrer
U10
U10 drenge (2007) 5M A (øvede), efterår 2016 • Pulje 1
Idrætscenter Nyborg
S.f.B. (2)
Idrætscenter Nyborg
1.
lørdag
11.30
Tåsinge f. B.
Herrer
U10
U10 drenge (2007) 5M A (øvede), efterår 2016 • Pulje 1
Idrætscenter Nyborg
Nyborg G & IF
Idrætscenter Nyborg
1.
lørdag
11.30
Tåsinge f. B.
Herrer
U8
U8 drenge (2009) 5M C (begyndere), efterår 2016 • Pulje 1
Thurø Stadion
Egebjerg Fodbold
Thurø Stadion
1.
lørdag
12.30
Tåsinge f. B.
Kvinder
U13
U13 pige A (født 2004) - Efterår 2016 • Pulje 1
SEF Energi Arena
SFF2015
SEF Energi Arena
1.
lørdag
12.30
Tåsinge f. B.
Herrer
U14
U14 drenge 8M (født 2003) - Efterår 2016 • Pulje 2
SEF Energi Arena
SFF 2015
SEF Energi Arena
1.
lørdag
13.40
Tåsinge-Egebjerg
Herrer
U16
U16 drenge A (født 2001) - Efterår 2016 • Pulje 1
SEF Energi Arena
Rudkøbing BK
SEF Energi Arena
1.
lørdag
13.45
Tåsinge f. B.
Kvinder
U10
U9/U10 pige (2007/8) 5M C (begynder) efterår 2016 • Pulje 3
Thurø Stadion
Thurø BK af 1920
Thurø Stadion
1.
lørdag
14.30
Tåsinge f. B.
Kvinder
U10
U9/U10 pige (2007/8) 5M C (begynder) efterår 2016 • Pulje 3
Thurø Stadion
Aarslev BK
Thurø Stadion
1.
lørdag
15.00
Tåsinge f. B.
Kvinder
Senior
Kvinde Albaniserien efterår 2016 • Pulje 1
SEF Energi Arena
B1913
SEF Energi Arena
2.
søndag
10.00
Tåsinge f. B.
Herrer
U10
U10 drenge (2007) 5M B (let øvede), efterår 2016 • Pulje 3
Tved Stadion
Faldsled/Svanninge SG & IF
Tved Stadion
2.
søndag
10.00
Tåsinge f. B.
Herrer
U8
U8 drenge (2009) 5M B (let øvede), efterår 2016 • Pulje 1
S.f.B. Hellegårdsvej
Tved BK
S.f.B. Hellegårdsvej
2.
søndag
10.45
Tåsinge f. B.
Herrer
U10
U10 drenge (2007) 5M B (let øvede), efterår 2016 • Pulje 3
Tved Stadion
Stjernen BK
Tved Stadion
2.
søndag
11.00
Tåsinge f. B.
Herrer
U8
U8 drenge (2009) 5M B (let øvede), efterår 2016 • Pulje 1
S.f.B. Hellegårdsvej
S.f.B.
S.f.B. Hellegårdsvej
2.
søndag
11.30
Tåsinge f. B.
Herrer
U8
U8 drenge (2009) 5M B (let øvede), efterår 2016 • Pulje 1
S.f.B. Hellegårdsvej
Stjernen BK (2)
S.f.B. Hellegårdsvej
2.
søndag
14.00
Tåsinge f. B.
Herrer
U19
U19 drenge M (født 1998-99) - Efterår 2016 • Pulje 1
SEF Energi Arena
Assens FC
SEF Energi Arena
2.
søndag
16.00
Tåsinge f. B. (1)
Herrer
Senior
Herre S3, efterår 2016 • Pulje 7
SEF Energi Arena
Oure Fodbold Akademi
SEF Energi Arena
8.
lørdag
12.30
Tåsinge f. B. (2)
Herrer
U13
U13 drenge M (født 2004) - Efterår 2016 • Pulje 2
SEF Energi Arena
Højby S & G
SEF Energi Arena
8.
lørdag
15.30
Tåsinge f. B.
Herrer
Senior
Herre S1, 2016/2017 • Pulje 1
SEF Energi Arena
Tved BK
SEF Energi Arena
9.
søndag
11.00
Tåsinge f. B. (2)
Herrer
Senior
Herre S3, efterår 2016 • Pulje 8
SEF Energi Arena
Øernes Fodsports Forening
SEF Energi Arena
9.
søndag
11.00
Tåsinge f. B.
Herrer
U15
U15 drenge A (født 2002) - Efterår 2016 • Pulje 1
SEF Energi Arena
BBB
SEF Energi Arena
10.
mandag
18.00
Tåsinge f. B.
Herrer
U12
U12 drenge A (født 2005) - Efterår 2016 • Pulje 2
SEF Energi Arena
Marienlyst
SEF Energi Arena
12.
onsdag
18.30
Tåsinge f. B.
Herrer
U14
U14 drenge 8M (født 2003) - Efterår 2016 • Pulje 2
SEF Energi Arena
FC Broby
SEF Energi Arena
15.
lørdag
15.30
Tåsinge f. B. (1)
Herrer
Senior
Herre S3, efterår 2016 • Pulje 7
SEF Energi Arena
Skårup IF
SEF Energi Arena
16.
søndag
11.00
Tåsinge f. B.
Kvinder
Senior
Kvinde Albaniserien efterår 2016 • Pulje 1
SEF Energi Arena
Kildemosens BK
SEF Energi Arena
16.
søndag
15.00
Tåsinge f. B.
Herrer
U19
U19 drenge M (født 1998-99) - Efterår 2016 • Pulje 1
SEF Energi Arena
Langeskov IF
SEF Energi Arena
16.
søndag
15.30
Tåsinge f. B.
Kvinder
U18
U18 pige 11M (1999 - 2000) - Efterår 2016 • Pulje 1
SEF Energi Arena
Team Odense Q
SEF Energi Arena
22.
lørdag
13.00
Tåsinge f. B. (2)
Herrer
Senior
Herre S3, efterår 2016 • Pulje 8
SEF Energi Arena
Kirkeby IF
SEF Energi Arena
23.
søndag
11.00
Tåsinge f. B.
Herrer
Senior
Herre S1, 2016/2017 • Pulje 1
SEF Energi Arena
Tommerup BK
SEF Energi Arena
29.
lørdag
10.00
Tåsinge f. B.
Herrer
U13
U13 drenge B (født 2004) - Efterår 2016 • Pulje 3
SEF Energi Arena
Marstal IF
SEF Energi Arena
29.
lørdag
11.30
Tåsinge f. B.
Herrer
U14
U14 drenge 8M (født 2003) - Efterår 2016 • Pulje 2
SEF Energi Arena
SUB Ullerslev
SEF Energi Arena
29.
lørdag
13.00
Tåsinge f. B. (1)
Herrer
U13
U13 drenge M (født 2004) - Efterår 2016 • Pulje 1
SEF Energi Arena
O K S (1)
SEF Energi Arena
29.
lørdag
13.00
Tåsinge f. B.
Kvinder
U13
U13 pige A (født 2004) - Efterår 2016 • Pulje 1
SEF Energi Arena
Tårup IF
SEF Energi Arena
29.
lørdag
15.00
Tåsinge f. B.
Herrer
U19
U19 drenge M (født 1998-99) - Efterår 2016 • Pulje 1
SEF Energi Arena
Ringe BK
SEF Energi Arena
31.
mandag
18.00
Tåsinge f. B.
Herrer
U12
U12 drenge C (født 2005) - Efterår 2016 • Pulje 2
SEF Energi Arena
Rudkøbing / Sydlangeland
SEF Energi Arena
November 2016
5.
lørdag
14.00
Tåsinge f. B.
Herrer
Senior
Herre S1, 2016/2017 • Pulje 1
SEF Energi Arena
Assens FC
SEF Energi Arena
5.
lørdag
14.00
Tåsinge-Egebjerg
Herrer
U16
U16 drenge A (født 2001) - Efterår 2016 • Pulje 1
SEF Energi Arena
Aarup BK
SEF Energi Arena

Eksklusivsponsorer